שיעורים

שיעורי תורה

  • יום ראשון – 22:00 – 21:00  – שיעור בנושא אמונה וביטחון – ברחוב…… בראשון לציון
  • יום שני – 22:00 – 21:00  – שיעור בנושא פרשת השבוע על פי תורתו של רבי חיים בן עטר מספרו "אור החיים" – ברחוב קמינסקה 16, תל אביב
  • יום שלישי – 22:00 – 21:00  – שיעור בנושא מתורת תלמידי "הבעל שם טוב הקדוש" לימוד חדשני ופנימי ביותר. כלים נפלאים לעבודה אמיתית ושורשית על הקנאה תאוה כבוד ושנאה וכל שאר המידות שהורסות אותנו מפנים…

דיסקים

אור החיים
אור החיים
אור החיים
הרב דניאל משיח
הרב דניאל משיח
הרב דניאל משיח
הרב דניאל משיח

ספרים של הרב

הלכות

טיפ יומי

טיפ יומי לשיפור איכות החיים מאת הרב
המתגאה תולה את ההצלחה בעצמו ושוכח שאלוקים הוא שנותן לו את הכל ומנהל לו את חייו. וכאשר הוא נכשל הוא מאשים את עצמו וסובל יסורי נפש. אך בעל עונה יודע כי כאשר הצלחתי ה' הצליח בידי. וכאשר נכשלתי ה' יתברך הוא שהכשיל אותי ויש לו בזה סיבה נסתרת ורוצה שאלמד מכך משהו לחיים.
טיפ יומי לשיפור איכות החיים מאת הרב
כאשר אדם הגון מבקש ממך צדקה זו זכות גדולה עבורך. בשמים ראו שאתה צריך את מצות הצדקה לישועה או להצלתך והיה מגיע לך לזכות לישועה וכן להנצל. ועל כן תתן אותה צדקה בשמחה אדירה בשירה ובריקוד.
טיפ יומי לשיפור איכות החיים מאת הרב
אדם שיש לו צרה, סגולה שיקח דבר שברכתו שהכל ויברך עליו בכוונה גדולה "שהכל נהיה בדברו" ויכוין שהכל רק מאיתו יתברך והכל לטובה. ובזה ממתק את כל הדינים.
להצרפות לטיפ היומי בוואספ
הקודם
הבא
מזמור

מזמורי תהלים יומי – ט"ז באב

מזמורי תהלים יומי סגולה מהבעל שם טוב הקדוש: האומר בכל יום את התהלים של אותו היום שכרו עצום! ומונע תאונות דרכים, מחלות ופיגועים ויש לו:

Read More »